Voiko Ikeasta ostaa pelkät rungot?

Mieleisiä ovimalleja ei meinaa löytyä mistään, kun haluisin käsitellä itse raakapuun puuvahalla. Näin ollen ostaisin rungot (tod.näk.Ikealta) ja teetän tutulla puusepällä ovet. Myyköhän Ikea runkoja ilman ovia?
2767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ikeasta voi ostaa pelkät rungot tai pelkät ovet tai ihan mitä vaan.

Äänestä
  • Uskoisin, että rungot voit ostaa mistä vaan Ikeasta saat tietenkin kaikki osina, hintakin on varmaan järkevä. Me rakennettiin keittiö vuonna 2002 aina kun rahaa oli ja kaikki ostettiin keittiö.netistä. Järvenpäässä saa hyvää palvelua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


XXXXXX kirjoitti:

Mieleisiä ovimalleja ei meinaa löytyä mistään, kun haluisin käsitellä itse raakapuun puuvahalla. Näin ollen ostaisin rungot (tod.näk.Ikealta) ja teetän tutulla puusepällä ovet. Myyköhän Ikea runkoja ilman ovia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu