agia napa06

Nuoret jotka meette sinne bilettämään!
Kannattaa pysyä kokoajan kaveriporukassa, eikä lähteä yksin pimeille kujille tai vieraiden matkaan. Siellä oli nyt vasta yks tyttö kadonnut, mikä ei ihme siinä bilemestassa, jossa populaa riittää.
1438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olin vasta agia napassa ja huomasin siellä tuon katoamis-ilmotuksen. Toivottavasti on löytynyt tyttö ja toivottavasti tommosia ei usein tapahdu..Mun kaveri lähti joittenki tummien miesten mukaan yöllä baarista kertomattaan muille ja arvaa oltiinko muut paniikissa....mutta onneks tuli tyttö ehjänä takas!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olkaa varovaisia kirjoitti:

Nuoret jotka meette sinne bilettämään!
Kannattaa pysyä kokoajan kaveriporukassa, eikä lähteä yksin pimeille kujille tai vieraiden matkaan. Siellä oli nyt vasta yks tyttö kadonnut, mikä ei ihme siinä bilemestassa, jossa populaa riittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu