ernest the chicken

Miten saa pressure gaucen pois sieltä suihkulähteestä?
piraijat estävät näköjään sen ottamisen
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no haet eka kartanon ylä kerrasta fish foodia sitte haet keskikeroksesta poisoninn ja yhdistät fish foodin ja poisonin sitte työnnät poisonin suihku lähteeseen ja vasta sitten voit ottaa sen pressure gaugen sieltä.

Äänestä
  • Ota keskikerroksesta, siellä missä on 19 lvl Ghosteja (ei tule kimppuun)fish foodin. Mene takaisin alakertaan. Siellä on 25 lvl witch (ei tule kimppuun) sen keittiön takana on pieni huone, jossa on maassa Poison. Ota se. Paina Poisonia ja sitten fish foodia. Mene suihkulähteelle. Paina fish food suihkulähteeseen. Odota hetki. (Pari sekunttia riittää) paina sitten suihkulähdettä. :)

    Äänestä

laita poisonia fish foodiin ja useta suihku lähteeseen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tykkijätkä kirjoitti:

Miten saa pressure gaucen pois sieltä suihkulähteestä?
piraijat estävät näköjään sen ottamisen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu