Mahtavaa Massa

Massa näytti että voitollaan että Formula kuskit on huonoja. Tuollahan voi kuka vaan karting kuski pärjätä. Ennen arvostin Alonsoa nyt hän näyttää naurettavalta typerykseltä.
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ferrarilla. Alonso on vaan uskomattoman nopee, että pärjää hitaammallakin autolla.

Mutta ihmisenä usein ylimielinen tärkeilijä.

Äänestä
  • Alonsoko ylimielinen tärkeilijä? Enpä ole vaatimattomampaa formulakuskia tv:ssä nähnyt kun Alonso on. Todella fiksu ja asiallinen mies. Tottakai pitää luottaa itseensä, muuten ei koskaan kulje eikä saa haluamiaan tuloksia. Jos niitä ylimielisiä f1-kuskeja haetaan niin heti löytyy kaksi, toinen on M.Schumacher ja toinen Kimi Räikkönen. Etenkin Schumacher kulkee aina nokka pystyssä ihan kuin omistaisi koko maailman... En arvosta Schumia siksi ollenkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jee jee kirjoitti:

Massa näytti että voitollaan että Formula kuskit on huonoja. Tuollahan voi kuka vaan karting kuski pärjätä. Ennen arvostin Alonsoa nyt hän näyttää naurettavalta typerykseltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu