Minä tykkään käyttää siteitä, lähinnä paksuja sellaisia. (olen mies) Tenoja ja semmoisia.
Se hankaa mukavasti penistä kävellessä.
Joskus voi pikkasen lirauttaa pissaakin.
Ikävää, että suomalaiset on niin mahdottoman ahdasmielisiä, kun kyse on jostain harmittomasta fetissistä. Japanissa on asiat toisin.
Eli suomalaiset on suvaitsemattomia juntteja.
terveysside
7
1522
Vastaukset
- myöskin
suosituksi tullutta kuukuppia 1
- tamponia!
Se hieroo mukavasti anusta kävellessä, eikä lorahda housuun.
- Sie siellä
tamponia! kirjoitti:
Se hieroo mukavasti anusta kävellessä, eikä lorahda housuun.
Mekko päälle, niin miltäs sitten tuntuis ?
- nainen50v
aika perverssiltä touhulta.Tuntuisikohan vielä mukavammalta,jos sinulla olisi kuukautiset. Tietäisit OIKEASTI, miltä se tuntuu.
- tosissasi,
niin mene hoitoon, jos pilailet, et ole ollenkaan hauska.
- Anonyymi
Suomi on vapaa maa käytäköön jokainen mitä käyttää jollei siitä ole muille haittaa.
Ei minua yhtään mitenkään haittaa tositen vaippa ym leikit kunhan ne ei loukkaa niitä jotka joutuu oikeasti käyttämään sairauksien vuoksi!
- Anonyymi
Kaupasta saa ostaa verta.
Lorauta sitä pöksyihin ja nauti elämästä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51615
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394