Minä tykkään käyttää siteitä, lähinnä paksuja sellaisia. (olen mies) Tenoja ja semmoisia.
Se hankaa mukavasti penistä kävellessä.
Joskus voi pikkasen lirauttaa pissaakin.
Ikävää, että suomalaiset on niin mahdottoman ahdasmielisiä, kun kyse on jostain harmittomasta fetissistä. Japanissa on asiat toisin.
Eli suomalaiset on suvaitsemattomia juntteja.
terveysside
7
1524
Vastaukset 7
- myöskin
suosituksi tullutta kuukuppia 1
- tamponia!
Se hieroo mukavasti anusta kävellessä, eikä lorahda housuun.
- Sie siellä
tamponia! kirjoitti:
Se hieroo mukavasti anusta kävellessä, eikä lorahda housuun.
Mekko päälle, niin miltäs sitten tuntuis ?
- nainen50v
aika perverssiltä touhulta.Tuntuisikohan vielä mukavammalta,jos sinulla olisi kuukautiset. Tietäisit OIKEASTI, miltä se tuntuu.
- tosissasi,
niin mene hoitoon, jos pilailet, et ole ollenkaan hauska.
- Anonyymi
Suomi on vapaa maa käytäköön jokainen mitä käyttää jollei siitä ole muille haittaa.
Ei minua yhtään mitenkään haittaa tositen vaippa ym leikit kunhan ne ei loukkaa niitä jotka joutuu oikeasti käyttämään sairauksien vuoksi!
- Anonyymi
Kaupasta saa ostaa verta.
Lorauta sitä pöksyihin ja nauti elämästä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851315
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä33998Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19835Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13650- 46639
Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita148638Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13627Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja182603Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39518- 29515