3510 pulmia...lisää

Kuinka paljon se maksaa kun hakee 3510 sen WAP systeemin... Kun mä sain sen joululahjaks, mut en pysty tilaamaan niitä polyfonisia soittoääniä, kun siihen tulee tällänen: tarkista IP-osoite....plääh......auttakaa mua..
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mee operaattoris sivuille ja hae siel ne ip- osotteet... ja siihe ei tarvi wap systeemejä...

Äänestä
  • riippuu operaattorista, eipä ainakaan suurimilla wap-asetusten hakeminen mitään maksa. kannattaa tosin tarkistaa tarvitsetko jotkut eri asetukset vielä polyfonisten soittoäänien vastaanottoon, esim. radiolinjalla pitäisi olla MMS-palvelu liittymässä ja vielä nekin asetukset koneessä että rokkaa kuin hirvi.

    Äänestä

Eli jos sulla on sonera niin saat kaikki asetukset kuntoon tälleen.
Lähetä txt viesti 'asetukset nokia 3510'
numeroon 15400 ja talleta sitte ne saapuneet asetukset. Tohon tulee wappi,gprs ja mms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MiNä kirjoitti:

Kuinka paljon se maksaa kun hakee 3510 sen WAP systeemin... Kun mä sain sen joululahjaks, mut en pysty tilaamaan niitä polyfonisia soittoääniä, kun siihen tulee tällänen: tarkista IP-osoite....plääh......auttakaa mua..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu