phukettiin

seurusteleva pari

Olemme lähdössä miesystäväni kanssa Thaimaan Phukettiin. Minkälaisia ovat Thaimaalaiset naiset. Olen kuullut, että kauniit naiset käyvät kiinni miehiin samalla tavalla kuin turkkilaiset miehet naisiin. Vähän arveluttaa se että lähteäkö vai ei.

3

1502

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seelena

      Mekin oltiin Phuketissa joku vuosi sitten. Todella Patong Beach rantakadulla kävellessä mieheni kanssa thaimaalainen nainen vetäs miestäni kädestä.... Tämä tapahtui, kun itse jäin jonkun metrin päähän katsomaan sharonkia ja mieheni ei huomannut sitä vaan jatkoi matkaa... Ei sen takia kannata olla menemättä. Hauskaa lomaa.

      • aika sentään...

        Olen ollut mieheni kanssa Phuketilla viisi kertaa. Ei siellä kukaan väkisin vie miehiä. "Tytöt" on humoristisia ja juttelevat ja käyttäytyvät ihan asiallisesti. Älä ainakaan tuommosen asian takia jätä matkaa tekemättä, Phuket on ihana paikka!!!


    • oletko tosissasi

      Et kai nyt tosissasi kirjoita, että joku veisi miehesi tuosta vaan :)) Kai siihen hänelläkin olisi jotain sanottavaa, vai aivanko "vietävissä" olevan miehen olet löytänyt !! Ei naiset siellä sen kummempia ole kuin muuallakaan, huumorilla se pitää ottaa jos joku tulee miehellesi juttelemaan.... ei ne ketään väkisin vie :))) Hyvää matkaa !!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      91
      4083
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      208
      1593
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1420
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1110
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1050
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      329
      1046
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      49
      999
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      136
      949
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      86
      929
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      98
      909
    Aihe