Nega

Testasin tänään negan, vaikka menkat on jo monta päivää myöhässä...ajattelin, että tästä joulusta tulisi se kaikkein onnellisin, mutta ikävä kyllä apealla mielellä vietän tätä joulua!
KAIKILLE MUILLE OIKEIN HYVÄÄ JA RAUHALLISTA JOULUA JA PAREMPAA UUTTA VUOTTA 2003!
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä sure, kyllä se vielä tärppää, nauti sen sijaan joulusta ja vapaa-ajasta.
Toivon sinulle erittäin onnellista vuotta 2003 =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apea kirjoitti:

Testasin tänään negan, vaikka menkat on jo monta päivää myöhässä...ajattelin, että tästä joulusta tulisi se kaikkein onnellisin, mutta ikävä kyllä apealla mielellä vietän tätä joulua!
KAIKILLE MUILLE OIKEIN HYVÄÄ JA RAUHALLISTA JOULUA JA PAREMPAA UUTTA VUOTTA 2003!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu