directx 9.0 mulla!
näyttis on Geforce 4 ti-4600.
käyttis Windows xp pro.
näyttis on Geforce 4 ti-4600.
käyttis Windows xp pro.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sori en muistanut laittaa sitä toimiiko juttua.
unohdin äsken laittaa ton että toimiiko se
Epäilemättä se toimii niin kuin DX:t aina eli ensimmäisessä versiossa on bugeja... eri asia onkin sitten löytyykö näyttiksestä tukea tuolle - luultavasti ei, eli sen uusista ominaisuuksista ei ole hyötyä... tai haittaa. Ja tämähän ei ollut mikään fakta, musta vaan tuntu siltä, että piti päästä sanomaan jotain ;).
>directx 9.0 mulla!
näyttis on Geforce 4 ti-4600.
käyttis Windows xp pro. <
directX9.Ei ole suomenkielinen versio ja se on vasta Kokeilu versio Ei kannata sitä vielä asentaa koneelleen!
Virallinen versio on jo jaossa sekä websetup ja kokonainen. Tyrkkäsin itelleni ja ei se ainakaan mitään ole haitannut. Ei taida olla kuin Atilla kortti mikä tukee DX9 rajapintaa... Nettipelaamiseen saattoi tuoda kyllä parannuksia.
Olet aivan oikeassa.
Kas vain eilen oli ilemestynyt jo virallinenkin versio.(Huom.Suomenkielinen versio ilmestyy aivan lähiaikoina joten suomenkieliseen XP-käyttikseen ei kannata imuroida muuta kuin Suomenkielinen versio!!)
http://www.microsoft.com/windows/directx/default.asp
Kaikille jotka vastasivat.mutta en mä varmaan asenna sitä!