Von Hertzen Brosin Mikko?

Fan

Tietääkö kukaan onko Mikko von Hertzen perheellinen, seurusteleeko ja onko muksuja?

6

5024

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kysyt? :)

      Mikko on viettänyt viimeiset kahdeksan vuotta Intiassa Amritapurissa Äiti Amman yhteisössä, jossa mm. seksi ja alkoholi ovat kiellettyjä. Intia-vaikutteethan kuulee jo VHB:n biiseistäkin.

      • Fan

        En tiennytkään, että Äiti Amma on kieltänyt seksin (!) Tiesin kyllä Mikon Intia-oleskelusta ja oletinkin, että alkoholi ei ole näytellyt suurta roolia siellä. Mutta ehkä olen kuvitellut koko tyypin sitten viriilimmäksi kuin onkaan :)


      • olekin...
        Fan kirjoitti:

        En tiennytkään, että Äiti Amma on kieltänyt seksin (!) Tiesin kyllä Mikon Intia-oleskelusta ja oletinkin, että alkoholi ei ole näytellyt suurta roolia siellä. Mutta ehkä olen kuvitellut koko tyypin sitten viriilimmäksi kuin onkaan :)

        Ainakin Amman ashramissa asukkaat harjoittavat selibaattia ja vieraitakin pyydetään pidättäytymään seksistä vierailun aikana. Voihan juttu olla ihan eri täällä kaukana Suomessa. ;-)

        PS. Mikko? Jonnehan se komein on... :D


      • Fan
        olekin... kirjoitti:

        Ainakin Amman ashramissa asukkaat harjoittavat selibaattia ja vieraitakin pyydetään pidättäytymään seksistä vierailun aikana. Voihan juttu olla ihan eri täällä kaukana Suomessa. ;-)

        PS. Mikko? Jonnehan se komein on... :D

        Miten niin Jonne? Mikko on ylivoimaisesti kaunein! Ehkä se jotuu sitten siitä selibaatista ja pidättäytymisestä, mutta kaunis kuin......
        Musiikillisesti Mikko on ainakin mulle se paras ja kaunein, vaikka kaikki veljekset ovat kyllä ihan super-hyviä!


    • Mietiijän,nyttyömyös

      Sillehän on lapsi tulossa: miks muuten sillä ois yhtäkkiä kaksi sormusta nimettömässä?

      • Anonyymi

        Semmoista hupsuttelit


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      104
      2695
    2. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      21
      2682
    3. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      44
      2566
    4. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      74
      2411
    5. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      33
      2320
    6. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      10
      2264
    7. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      4
      2033
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      77
      1898
    9. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      196
      1772
    10. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      134
      1685
    Aihe