apua

8 vuotias koira ja nyt huomasin vasemman jalan vieressä sellaisen löysältä tuntuvan kohokkeen? onko kasvain?

mikä apua...
1121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Todennäkösempää on sen olevan rasvapatti. Niitä vanhalle koira ilmestyy usein.
Mielenrauhasi palauttamiseksi (ja tietty asian varmistamiseksi) käy lääkärillä.
Kasvainkin tuollaisessa kohdassa on useimmiten hyvälaatuinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lalli kirjoitti:

8 vuotias koira ja nyt huomasin vasemman jalan vieressä sellaisen löysältä tuntuvan kohokkeen? onko kasvain?

mikä apua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu