tietääkö joku että........

kuinka paljon sachs madass kuluttaa /100km??
5250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

n. 85 litraa

Äänestä

-otsikko-

Äänestä
  • Kone on läheistä sukua Honda Monkeyn moottorille, joka on sangen bensapihi. Kulutus lienee luokkaa 2-4l/100km.

    Äänestä

  • ...tyypille kirjoitti:

    Kone on läheistä sukua Honda Monkeyn moottorille, joka on sangen bensapihi. Kulutus lienee luokkaa 2-4l/100km.

    saisko vähän tarkempaa tietoa?mä oon kuullu et monkeyn moottori kuluttaa 2,5l..onk madassin kulutus sama?

    Äänestä

  • tyyppi2 kirjoitti:

    saisko vähän tarkempaa tietoa?mä oon kuullu et monkeyn moottori kuluttaa 2,5l..onk madassin kulutus sama?

    No tuon tarkempaa arvoa et saa. Ajotapa vaikuttaa kulutukseen erittäin paljon, haitaria voisi jopa laajentaa parilla litralla ylöspäin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyyppi2 kirjoitti:

kuinka paljon sachs madass kuluttaa /100km??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu