Suurin osa miehistä harrastaa aikuisviihdettä joko lehtien tai videoiden muodossa. Ei kaki ole harvinaisuus kun pornoa kattoo!
Tiedoksenne
kasi88
71351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei todellakaan ole ainoa.
Eiköhän joka pojan hyllystä aina pornoa löydy.
Ja jos ei hyllyssä, niin sitten jossain jemmassa:D
pornolehti
tää tyyppi KERÄILEE aikuisviihdettä. Sen hyllystä löytyy varmaan jotain klassikoita 90-luvun alusta ja voi tsiisus, kun voi miettiä millaselta sen talon seinät näyttää.
En kyl haluis et kukaan noist WHITE TRASH tyypeistä voittais 50 000euroa. Huonompia kilpailijoita ku viime vuonna.
Keräilijä voi olla vaikka olisi vaan 2 dvd;tä
kun höpöttää kokoajan olevansa aikuisviihdekeräilijä. Se kuule antaa ihan muuta kuvaa itsestään kuin siinä 2dvd:n omistajana. Niin ja voit tarkistaa sanan keräily merkityksen ihan wikipediasta. Tuolla kahden-jonkin-tavaran-keräilijänä minäkin olisin televisioiden keräilijä. http://fi.wikipedia.org/wiki/Keräily
mutta harvinaisuus on siinä että tästä mieltymyksestään pitää joka käänteessä avautua
pitääkö sitä nyt niin ääneen kalkottaa mikä on miehiää..
eihän sari kailota missä on töissä koko ajan...