Tapasin laivalla nuoruuden ystäviä

ja sitten .....

Olin nuorena aina 14-vuotiaana tapahtuneen seksidepuutin jälkeen valtavan seksin janoinen. Minulla oli useita suhteita ja kerrankin olin yhdessä neljän kaveruksen kanssa yhden pojan kesämökillä viikonlopun. Siellä sain yhdessä ja erikseen, niin että oli vaikea kävellä seuraavalla viikolla. Mutta se oli ihanaa.

Non niin. Nyt olin Silja Symphonylla risteilyllä. Ikääkin oli kertynyt jo yli viisikymmpiä. Ruokailimme ystävättäreni kanssa Buffassa ja sen jälkeen laittautumaan kuntoon tansseja varten.

Joimme vain mineraalivettä aluksi, kun tuli otettua Buffan aikana vähän paljon valkkaria. Mieli oli iloinen ja sitten. Yht' äkkiä edessä seisoi yksi näistä entisistä rakastajista. Kysellen, että olinko varmasti se sama Mirja sieltä tuppukylästä?

Katselin hämmästyneenä ja kapsahdi kaverin kaulaan, siitä tanssilattialle josssa juttua riitti. Kävi ilmi, että pari niistä entisistä oli mukana ja emmekä ystävättäreni kanssa epäröineet hetkeäkään, kun kaverit pyysivät meidät pöytäänsä.

Tanssimme paljon. Juotiinkin kuohuviiniä. Pojat alkoivat jo käymään rohkeammaksi ehdotteluissaan ja tanssilattiallakin hyväilivät takamuksiani aika rohkeasti.

Sieltä sitten horjahtelimme herrojen hyttiin. Tai yhteen niistä, kun se oli isompi Silja-luokan hytti isolla parivuoteella.

Parin paukun jälkeen olimme jo alastomina vuoteella yhtä alastomien kavereiden kanssa.
Oli ihanaa kokea ryhmäseksiä uudestaan. En ollut naimisiin menoni jälkeen ollut vieraissa, mutta nyt koin seksin vieraiden (tuttujen) kanssa valtavina orgasmeina, samoin kun ystävättärenikin sai miestä oikein olan takaa. Ihmettelinkin sitä, koska hän oli aina ollut vähän sellanen korkean moraalin vartija, mutta sinä yönä se oli tipotiessään.

Aamulla vielä jatkoimme hetken, mutta kaverit läksivät Tukholmassa käymään asioilla ja lupasimme olla päivän aikana kilttejä ja säästää pimppaa seuraavaksi yöksi paluumatkalle.
Siitä tuli vielä rajumpi. Ja kotona en uskaltanut anyaa mieheni edes koskea minua muutamaan päivään, sillä niin arkana oli paikat. Sain nimittäin viimesenä yönä pornofilmien malliin molempiin aukkoihini yhtä aikaa. Teki ensin valtavan kiepeää, mutta sitten meni melkein taju orgasmien tärisyttäessä minua.

En ole pitänyt yhteyttä näihin herreoihin, mutta toivon, että vielä kerran saisisn kokea saman.

2

16948

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yks vaan

      Sen verran paljon oli tekstissä noita kirjoitusvirheitä, ja kovin pentumaista tekstiä muutenkin, ettei vaan oikea ikä olisi 50 sijaan 15vee.

      • Voi itku

        Mistä noita paskanjauhajia löytyy aina, kait tuosta nyt lukutaitoosen selevän luulis suavan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      2150
    2. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      28
      2056
    3. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2014
    4. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      17
      1356
    5. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      51
      1017
    6. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      86
      965
    7. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      23
      895
    8. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      114
      874
    9. Minä tunnen sinut

      Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
      Rakkaus ja rakastaminen
      51
      840
    10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

      Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
      Ikävä
      34
      833
    Aihe