Gran turismo 4---Parhaat autot?

Mitkä on parhaimmat/tehokkaimmat autot mitä pelissä voi saada tai viritettyä?
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En siis tiedä vielä parhaimmasta, koska olen vasta käynyt 200halvinta autoa läpi, mutta "hauskin" ajettava omasta mielestäni, eli millä on kiva driftailla, on käytetty nissan silvia k's aero (s14) '93. siihen originaali turbo, niin eiköhän perä ala luistamaan ;) NIIN JA NE DRIVING AIDit POIS!

Äänestä

Audi R8 tai Toyota Minolta kilpa-autoista
jenkeistä Ford Mustang Cobra R ja kalliimmista Saleen S7
Japseilta Motul Pitwork Z tai Tommy Kaira II
Euroopasta Pagani Zonda se kalliimpi
Keskikastista Evo VIII tai GTR34
halpiksista Corolla AE86
Dirftaamisessa käytän 98 Sileightyä

Äänestä

ONKOSE HYVÄ MARIOPELI? :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelailija kirjoitti:

Mitkä on parhaimmat/tehokkaimmat autot mitä pelissä voi saada tai viritettyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu