Just joo

Enpä olis minä viittiny kattoo koko ohjelmaa jos se läski akka olis sinne äänestetty se "alastomuus on normaalimpaa kuin yöpaita päällä nukkuminen"! Hyi.....tti!!
4589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nyt saatiinki varsinainen älykkö sinne

Äänestä

Pyöreys on kaunista. Pinnalliset ihmiset arvostelee toisia ulkonäön peruusteella. Niina olisi ollut ihan omiaan tohon sakkiin ja ikävä kyllä ei sinne päässyt.

Äänestä

on yksi irstas porsas hillumassa. Eikä saanu edes äänestää.

Äänestä
  • Sanos muuta..se on jotenki ällöttävä se äijä, ihme kun kuola ei valu pitkin suupieliä;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yäk!! kirjoitti:

Enpä olis minä viittiny kattoo koko ohjelmaa jos se läski akka olis sinne äänestetty se "alastomuus on normaalimpaa kuin yöpaita päällä nukkuminen"! Hyi.....tti!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu