Koskahan

laskettu aika on? Kummallista nyt ei näytetä Vappua kuin rinnoista ylöspäin.
1328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta eilen kun se juonti extraa ja kun siinä eetterissä vilisee niitä kysymyksiä ja kommentteja niin joku kun siinä naljaili että onko se paksuna vai onko sillä kesäkiloja niin sen naamasta kyllä hiffas heti sen kommentin jälkeen että se itse näki sen heiton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vapun kirjoitti:

laskettu aika on? Kummallista nyt ei näytetä Vappua kuin rinnoista ylöspäin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu