raha tekee

undi

rahaa on,mutta ei tosiaankaan kauneutta,ei millään pahalla kellekään.sattui syntymään hiltoniksi,siinä se.siis ei kasvoissa kehumista

6

460

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja se ratkaisee

      ja minusta myös ulkoisesti kaunis

    • mii...

      täytyy myöntää, että paris hilton on hyvin fiksu. tienannut omaisuuden esittämällä tyhmää blondia, josta se oikeasti on kaukana. huomaahan sen tv-sarja, levy, julkisuus. paris on todella fiksu nainen. itse en ole parisista innostunut, mutta täytyy nostaa hattua hänen rohkeudelleen.
      hei, ette voi sanoa etteikö paris hilton ole älykäs (nyt tuli kyllä sellanen ylistysviesti, mut kuitenkin, tämä on vain minun mielipiteeni)onnea vaan parisin tulevalle uralle, mitähän se seuraavaksi keksii?! ;)

      • paris ollu

        viiropäinen jo pienenä...

        Rahalla saa, pääse vaiks madonnaks madonnan tilal jos haluaa.


      • Lupiina

        Naisella riittää sekä älyä että pokkaa miljoonien tienaamiseen.

        Varmaan nauraa itsensä kipeäksi aina toisinaan, kun ihmiset ottaa ihan tosissaan hänen "blondibimboutensa". Kaikki kun ei tajua, että imagolla saa rahaa.


      • nääs
        Lupiina kirjoitti:

        Naisella riittää sekä älyä että pokkaa miljoonien tienaamiseen.

        Varmaan nauraa itsensä kipeäksi aina toisinaan, kun ihmiset ottaa ihan tosissaan hänen "blondibimboutensa". Kaikki kun ei tajua, että imagolla saa rahaa.

        vitun puolustelijat, parisilla on ad/hd. se on vakava keskittymishäiriö.


      • Paris ei itse tienannut rah...

        Paris Hilton ei ole kylläkään itse tienannut miljoona omaisuuksia,isänsä rahoilla paris nykyisin rellestää,tosinhan paris isänsä rahat ja omaisuuden perii joskus mutta eivät ne sittenkään parisin työllä ansaitsemiksi rahoiksi muutu,isänsä kai ne on hotelleillaan ja liiketoimillaan ansainnut eikä suinkaan tyttärensä paris hänellehän se tulee aikanaan vain perintönä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      34
      2186
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      49
      1777
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      122
      1631
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1336
    5. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      53
      1054
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1018
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      915
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      837
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      102
      811
    10. Nähdäänkö me ensi

      Viikolla jossain?
      Ikävä
      61
      793
    Aihe