Langaton hiiri & Näppis

Tietokonetieo

Haluaisin langattoman hiiren sekä näppäimistön. Mutta kantomatka pitäisi olla sellainen 2-3m (sohvalle asti). Onko sellaisia edes olemassa ja jos on niin missä myynnissä ja mihin hintaan??

4

619

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaitzu

      itselläni on logitech mx5000 setti(bluetooth)toiminta etäisyys useita metrejä, itse testannut toimivuutta n.7m etäisyydeltä ja pelaa hyvin.
      ja suosittelen lukemaan tältä palstalta myös kirjoittamani "mx1000 ongelma" niin et ihmettele miksi laitteet eivät toimi(syy ja seuraus ja ratkaisu) mx5000:n hinta on noin suunnilleen 150€.

      • Köyhäritari

        Kiitoksia vastauksesta, mut tuo systeemi on liian kallis.. En sentään niin mukavuuden haluinen ole... Noin 50 sais maksaa.. Ei tarvitse olla bluethoot.. Onko mahdollista??


      • kaitzu
        Köyhäritari kirjoitti:

        Kiitoksia vastauksesta, mut tuo systeemi on liian kallis.. En sentään niin mukavuuden haluinen ole... Noin 50 sais maksaa.. Ei tarvitse olla bluethoot.. Onko mahdollista??

        meneppä osoitteeseen http://www.pixmania.com ja sieltä haet näppäimistö sanalla niin löytyy yksi tosi halpa creativen yhdistelmä


    • asiakas:)

      esim verkkokauppa.com. Tuote 1456. Halpa ja minulla on hyvin toiminut. lisää eri vaihtoehtoja = verkkokauppa.com - Oheislaitteet - näppäimistöt - Yhdistelmät langattomat

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      72
      9733
    2. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      140
      9337
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      105
      6769
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      198
      5178
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      173
      4919
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      144
      3734
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2571
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      76
      2539
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      164
      2403
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      58
      2232
    Aihe