Patong Beach

Onko kukaan ollut lähiaikoina Patong Beachillä? Millaiset rannat ovat? Entä olitteko tyytyväisiä retkiin?
4998
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei Patong Beachiltä tarvi minnekään retkille lähteä.
Sehän on maailman 2. suurin bordelli heti Pattayan jälkeen.

Äänestä
  • vastaus joltakin mäntiltä joka ei ole ikinä Thaimaassa käynytkään. Patong piitsin rannat on ihan siistit ja tilaa löytyy parhaaseen sesonkiaikaankin. Itse olen ollut siellä tänä vuonna 7 viikkoa ja ei mitään moitetta.Hyvää matkaa

    Äänestä

ja vieres vielä hyviä rantoja. retket tilaat paikallisista toimistoista, toimii. Aktiviteetti ei saarella lopu kesken.

Äänestä
  • niin osaatko kertoa hotellista Patong Merlin !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jasmie kirjoitti:

Onko kukaan ollut lähiaikoina Patong Beachillä? Millaiset rannat ovat? Entä olitteko tyytyväisiä retkiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu