Sony CDX-4180R käyttöohje

Olisiko kellään käyttöohjeita Sony CDX-4180R
autosoittimeen.Erityisesti RDS-radion toiminnat
ovat ongelmana.

Kiitos!
4868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

etsin samaa ja sonyn sivuilta löytyy mutta ei suomeksi joten odottelen josko jostain löytyisi apua on vaan niin vanha ettei taida enää löytyä

Äänestä

mulla on tuolla kotisuomessa se ohjekirja kaapissa jemmassa. mitäpä haluat tietää toiminnoista?

Äänestä

Mulla on autossa kyseinen laite ja siitä ei saa etupaneelia millään irti. Lukituksen avausnappulaa on paineltu sormet hellinä mutta paneeli ei hievahdakaan. Millä hemmetillä sen paneelin saa irti. On kammettu ruuvarillakin, samalla kun nappia on painettu, mutta tuloksetta. Onko tähän ongelmaan kellään tiedossa ratkaisua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kari kirjoitti:

Olisiko kellään käyttöohjeita Sony CDX-4180R
autosoittimeen.Erityisesti RDS-radion toiminnat
ovat ongelmana.

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu