7700 vai 7710?

Eroavatko 7700 ja 7710 toisistaan muuta kuin muistin määrällä, sidetalkilla ja kameran laadulla? (nopeus, ohjelmien yhteensopivuus, käyttäminen, lisälaitteet)
6266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

7700 ei ole missään myynnissä. Eikä ole ollutkaan.

Äänestä
  • Kaverini olisi luopumassa 7700:staan kannattaisiko minun ottaa se vai ostaa 7710? Raha ei ole minulle ongelma. Eroavatko nuo luurit käyttöliittymassä, ohjelmien yhteen sopivuudessa tai jotenkin muuten?

    77007710
    7700

    Äänestä

  • Älykapula pula kirjoitti:

    Kaverini olisi luopumassa 7700:staan kannattaisiko minun ottaa se vai ostaa 7710? Raha ei ole minulle ongelma. Eroavatko nuo luurit käyttöliittymassä, ohjelmien yhteen sopivuudessa tai jotenkin muuten?

    77007710
    7700

    Jos vaikka olisitkin jostain saamassa sellaisen, niin se on varastettu. Niitä ei ole koskaan myyty missään.

    Äänestä

  • jo... kirjoitti:

    Jos vaikka olisitkin jostain saamassa sellaisen, niin se on varastettu. Niitä ei ole koskaan myyty missään.

    Tuote ei ole varastettu, koska kaverini on saanut sen nokialta, että silleen.

    Äänestä

  • jo... kirjoitti:

    Jos vaikka olisitkin jostain saamassa sellaisen, niin se on varastettu. Niitä ei ole koskaan myyty missään.

    Tää on just tätä ku tommoset puhuu ketkä ei tiiä mitään.
    Kyseistä puhelinta(7700) myydään/on myyty mutta ei suomessa siksi se on aika harvinainen täällä päin.

    Ottakaa ihmiset asioista selvää tai jos ette tiedä niin älkää sanooko mitään!

    Äänestä

No, minä en tiedä millainen on toi 7700 puhelin. Minulla on ollut monenlaisia puhelimia. Mutta nyt olen löytänyt itselleni sellaisen puhelimen, mistä minä tykkään. Minulla on ollut jonku aikaa toi 7710 ja olen ollut erittäin tyytyväinen. Siinä on iso näyttö ja sen ominaisuudet ovat ihan riittävät. Netissä käynti sujuu ihan hyvin vaikka on vain GPRS yhteys. Mutta sekin tulee sillein halvaksi kun ottaa liittymään jonkinlaisen GPRS paketin niin se riittää melkoisen pitkään. Minulla itselläni on TeleFinlandin liittymä ja siinä on GPRS Extra saa hakea tietoa 100 mt edestä. Puhelin toimii myös erittäin hyvin kaapelin kautta modeemina. Käytän sitä aina silloin tällöin kun olen matkalla. Kotona käytän kylläkin ihan ADSL liittymää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Älykapula pula kirjoitti:

Eroavatko 7700 ja 7710 toisistaan muuta kuin muistin määrällä, sidetalkilla ja kameran laadulla? (nopeus, ohjelmien yhteensopivuus, käyttäminen, lisälaitteet)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu