Mun mielestä Kari on ihan hirveen rasittava. Aina äänessä, vois joskus pitää paskat juttunsa sisällään. :(
Ei oo kiva katsoo Bb:tä ku se on mukana.
Ei oo kiva katsoo Bb:tä ku se on mukana.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei tarvii enää yhtään tollasta tekohauskaa rumaa ukkoa julkisuuteen. Tosi ällöttävä tyyppi. Välillä inhottaa koko äijä ettei viitis kattoo sitä ohjelmaa
MUN MIELESTÄ KAKI ON KAIKKISTA PARAS!!!!!
EN JAKSAIS KATTOA KOKO BB:TÄ JOS SE EI OLIS MUKANA !!!!!
SE ON NIIN HYVÄ TYYPPI ETTÄ SE ON PIDETTÄVÄ TALOSSA!!!!
BB EI OLISI MITÄÄN ILMAN KAKIA!
KAKI IS THE BEST!
heti hittoon kakkaaja kun tilaisuus tulee ja sehän tulee.ei sun tartte sitten enää kattookaan kun kakka on poissa.
Juu, kari pihalle. Se on jo tarpeeks pilannu muiden keskusteluja ja mun tärykalvoja. Haluaisin saada enemmän kunnon keskusteluja, en mitään nauravaa paskaa. Kun kari puhuu, ni se räkättää samaan aikaan ja kuola valuu suusta ja sanomaa mahdoton saada kunnolla selville. Juttu luistaa, mutta sanomaa siin ei ole.
Annetaan viihteen ammattilaisten tehä huumori muissa ohjelmissa, ei pilata hyvää ohjelmaa tollasella sössöttämisellä. Liveen pitäs saada kakin mikki off asentoon.
Kakka kaki, kari Kakka ulos heti ku mahollista, ni saadaan ohjelman tasoa ylöspäin ja muut ääneen.
Niin okin! Yööök!