cpi gtr....

minkä verran kyseinen moposkootteri kuluttaa /100km?haluan aika tarkan vastauksen eikä mitään 2-4l/100km
2302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kulutus riippuu paljonkin ajotyylistäsi.jos ajat tasasta vauhtia niin ei kuluta niin paljoa.jos taas koko ajan kiihdytät ja jarrutat niin silloin kuluttaa enemmän.Samalla lailla kuin autoissa.

Äänestä

eli jos kaupungissa,niin siinä joutuu kiihdyttämään ja jarruttaa aika paljon,niin kuinka paljon se sitte kuluttaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raumalainen92 kirjoitti:

minkä verran kyseinen moposkootteri kuluttaa /100km?haluan aika tarkan vastauksen eikä mitään 2-4l/100km

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu