Kypärä kysymys

Paljonko kypärästä kannattaa maksaa maksimissaan?
41033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tommonen 700euroo alkaa ainakin mulla olla jo kipukynnyksellä.

Äänestä
  • minulla menee se kipukynnys n.400€uron kohdilla

    Äänestä

  • old_profile_22784 kirjoitti:

    minulla menee se kipukynnys n.400€uron kohdilla

    ei kannata kitsastella, kun on oma nuppi kyseessä.

    itsellä myös m2r-merkkinen kuitukypärä. hintaa en muista, mut ei se laatuunsa nähden pahan hintanen ollu.

    Äänestä

Oman kypäräni ovh oli 199€ mutta sen sai puoleen hintaan kun ostimme skootterin samalla. Oli virhe maksaa niin paljon siitä kypärästä, sillä merkki oli aivan tuntematon. Hyviä tunnettuja merkkejä saa ainakin jo 80€, yli 150€ en ainakaan maksaisi tavallisesta kypärästä. Eri juttu sitten jos haluaa lasikuitu kypärän ym.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljonko kannattaa... kirjoitti:

Paljonko kypärästä kannattaa maksaa maksimissaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu