Motorola on täynä vikoja ja ties mitä.
Ostin taas tutun ja turvallisen Nokian =O)
En suosittele
5
1512
Vastaukset
- ...
nokiassa niitä vikoja just onkin! mul ei o kertaaka ollu motorolassa mitää vikaa, mut nokioissa aina..mut nokioissa pidempi akunkesto..
- fan
Mulla on ollu Nokiaa,Panasonicia,SE:tä,Motorolaa.Ainoa mihin olen ollut tyytyväinen on Moto.Ei vikoja.
- jälkijättöisiä
ja epäkäytännöllisiä Motoja myydään lähinnä ulkonäön voimalla.
- askdals
motorolan käyttiskin on ihan perseestä, surkein kaikista.. en osta enää ikinä motorolaa.. Nokia paras, hyvänä kakkosena tulee sonyericsson.. hyvä suomiii :D
- Moto
askdals kirjoitti:
motorolan käyttiskin on ihan perseestä, surkein kaikista.. en osta enää ikinä motorolaa.. Nokia paras, hyvänä kakkosena tulee sonyericsson.. hyvä suomiii :D
Mielestäni näissä mobiililaitteiden käytössä vaikuttavat käyttäjän tottumukset määrättyihin merkkeihin. Voisi verrata autoihin siten että toi on ihan surkee merkki enkä ikuna sillä ajaisi !
Sama pätee kännyköihinkin elikä mihinkä kuppikuntaan kuluttaja haluaa kuulua !
Itse puhunut Nokialla noin 6 vuotta ja nyt tuli
vaihto Motorolan Rokr E1 (mp3puhelimeen) enkä kadu hetkeäkään vaihdosta muuhun merkkiin kun viellä otta huomioon puhelimen edullisen hinnan (TARJOUS 99,-€)Stocman ja vakiona 512mt muistikortti,stereokuulokkeet,data-kaapeli ja i Tunesi softa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 672801
- 462544
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4312207- 792118
- 951946
- 321682
- 121516
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171477Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?251274Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil181155