Mika ulos

Heidin haluavat ulos vain kauniita naisia vihaavat lesbot ja seksikokemuksia vailla olevat miehet!
6363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Heidin haluaa ulos sellainen, joka haluaa MIELUUMMIN nähdä Mirkan ja Mikan talossa vielä. Heidillä sitäpaitsi keittää JO NYT yli, niin eiköhän ois parempi päästää se pois?

Äänestä
  • Mun mielestä noissa kenessäkään ei ole voittaja-ainesta... JOten kaikki pihalle! Jos Heidi lähtee tänään niin varmaan Mirka ja Mika on myös ens viikolla nimettyinä, joten sillon kerkee nekin saada pihalle... Heidi on niin tasapaksu, et tuskin se on nimettynä. ...ja enkä jaksais sitä katella pidemmän päälle tuolla talossa

    Äänestä

  • helinä24 kirjoitti:

    Mun mielestä noissa kenessäkään ei ole voittaja-ainesta... JOten kaikki pihalle! Jos Heidi lähtee tänään niin varmaan Mirka ja Mika on myös ens viikolla nimettyinä, joten sillon kerkee nekin saada pihalle... Heidi on niin tasapaksu, et tuskin se on nimettynä. ...ja enkä jaksais sitä katella pidemmän päälle tuolla talossa

    pr0n $t4r Kaki pwnz 411

    Äänestä

  • joo antaa vaa heidin lähtee

    Äänestä

Hyvä Stina-Lisa!

Äänestä

Kylä se lähteekin...

Ei tuollaista jurpoa kukaan täysijärkinen kestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stiina-Liina kirjoitti:

Heidin haluavat ulos vain kauniita naisia vihaavat lesbot ja seksikokemuksia vailla olevat miehet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu