Simit....

niin simit räjähtelee koneeseen?mix?olin kamulla aikaisin aamulla pelaamassa simssiä ja se halus asentaa ne tänää uudestaan.House party-cd sit siin räjähti ja se rupes itkee kun se sai sen tos syksyllä synttäri lahjax!
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sen elämäs ei näköjää oo muuta kun sims...

Äänestä
  • mä olin ihan shokis myös(voi vittu jos sen kone menee rikki)ei se sitä murehtinu vaan se parku sitä simssiään kun tajus et keskusyksikköäkään ei välttis voi korjata kun sinne meni sisään pelin siruja.On korvat vieläkin kipeet.Se siis kiljiu ja parkui henkensä edestä.

    Äänestä

Mikä tahansa CD voi räjähtää sinne soittimeen, jos siinä on halkeamia tai vastaavia. Tällaista levyä ei koskaan edes pitäisi käyttää! Usein räjähtäminen rikkoo cd-asemankin.
EA korvaa kyllä tuon pelilevyn, mutta cd-aseman osto voi olla edessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fiorella kirjoitti:

niin simit räjähtelee koneeseen?mix?olin kamulla aikaisin aamulla pelaamassa simssiä ja se halus asentaa ne tänää uudestaan.House party-cd sit siin räjähti ja se rupes itkee kun se sai sen tos syksyllä synttäri lahjax!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu