Koeajolle?

Missä pääsis koeajamaan Kawan ER-6:sta, kehä-3 tuntumassa?
2399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mahdollisen ostoa? Itsellä ollut myös yhtenä uutena vaihtoehtona. Alkaa tuo vx800 olla jo niin paljon ajettu vaikka mitään vikaahan siinä ei ole. Toisaalta kiinnostaisi myös yamahan MT, se 660cc. Tosin se pitäisi kyllä sitten ostaa aivan uutena, koska pyörätyypistä johtuen käytettyä MT,tä en huolisi. Ei tää kyllä mikään vastaus kysymykseesi ollut mutta pyörän vaihto tässä lähivuosien aikana tulee kyllä ajankohtaiseksi. Se er-6 olisi painonsa puolesta mukava käsiteltävä ja tehoakin siinä näyttäisi olevan aivan kylliksi näihin omiin ajoihini. Hintakin uudeksi pyöräksi aika kohdallaan. Ja uusi on aina uusi.

Äänestä
  • Nykyiseen XJ900:een olen ihan tyytyväinen, mutta kun meidän nuorempi kuski karsastaa minun pyörää. On kuulema vanhojen ukkojen pyörä vaikka ajo-ominaisuuksiltaan onkin ihan kelvollinen.

    Pitäis varmaankin löytää sellainen peli, joka kelpaa molemmille.

    Laskeskelin, että ER-6:ssa yksin ajettaessa on suunnilleen sama teho/painosuhde kuin minun nykyisessä. Vähemmän ajellaan kakspäällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kra kirjoitti:

Missä pääsis koeajamaan Kawan ER-6:sta, kehä-3 tuntumassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu