Ohjeita tarvitaan

kysyin neuvoa ohjelman käytöstä apua-alottelija palstalta mutta en saanut tarvittavia ohjeita.
Ongelma on tuolla--> http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000301&posting=22000000019235658

Neuvoisiko joku joka osaa?
5209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Klikkaa muistion päällä hiiren oikeanpuolesella napilla valitse > valitsekaikki > kopioi liitä.

    kaikki sillä hiiren oikeanpuoleisella napilla.

    Äänestä

  • poistelen vain kirjoitti:

    Klikkaa muistion päällä hiiren oikeanpuolesella napilla valitse > valitsekaikki > kopioi liitä.

    kaikki sillä hiiren oikeanpuoleisella napilla.

    Klikkaa muistion päällä hiiren oikeanpuoleisella napilla valitse > valitse kaikki > kopioi > liitä.

    Äänestä

Jos et, käynnistä nyt se Hijackthis, ensimmäisen ikkunan yläreunasta klikkaa Do a system scan and save a log file,
Skannaus toteutuu ja sen jälkeen avautuu Muistio (notepad eli windowsin oma pieni teksturi), johon tuo logi ilmestyy. Kuten kaikissa tekstinkäsittelyohjelmissa, siinäkin on Muokkaa-valikko ylhäällä, valitse sieltä "Valitse kaikki" , sitten samasta valikosta "Kopioi" .
Nyt sulla on koneen muistissa tuo teksti, liitä se tänne lähettämääsi viestiin: klikkaa hiirellä tuohon viestialueelle ja valitse Ctrl c tai hiirivalikosta valitset Liitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käretön kirjoitti:

kysyin neuvoa ohjelman käytöstä apua-alottelija palstalta mutta en saanut tarvittavia ohjeita.
Ongelma on tuolla--> http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000301&posting=22000000019235658

Neuvoisiko joku joka osaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu