Kaki rock

Kakissa on jotain alkuvoimaista. Jotain mitä on vain harvassa. Kaki on Kaki vaikka keitettäis. Vaikka yli laidan heitettäis.
4461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja siitä asiasta ei voi valittaa edes Turun käräjille

Äänestä

mikä tässä lihavassa mamman pojassa joka on kaikenlisäksi varmaan aika laiska...voi olla niin ihanaa ,kysyn vaan!!

Äänestä
  • Vedä monosi vinoon. Ota kinkusta kiija lähde Kakin kanssa rokkaamaan.

    Äänestä

  • Kaki singers kirjoitti:

    Vedä monosi vinoon. Ota kinkusta kiija lähde Kakin kanssa rokkaamaan.

    menenisin vaikka sen Tony H. kanssa mieluimmin kuin tuon lällyn kanssa.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaki singers kirjoitti:

Kakissa on jotain alkuvoimaista. Jotain mitä on vain harvassa. Kaki on Kaki vaikka keitettäis. Vaikka yli laidan heitettäis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu