BB nostaa oikeusjutun kuvista

Mitenköhän Subtv alkaa käydä oikeutta jos ne kuvat jossain kiinassa tai jossain. Eiköhäön kaikki mitä teeveestä kerran ulos tulee on julkista.
22701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiinalaisilla on v...tu poikittain. Ei niitä kiinnosta suomalaiset hörhöt

Äänestä

juuri näin.
SubTV on itse kyseisen kohdan päästänyt julkisuuteen, ja kuinkahan monelle videolle se on mennyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hahahaaa kirjoitti:

Mitenköhän Subtv alkaa käydä oikeutta jos ne kuvat jossain kiinassa tai jossain. Eiköhäön kaikki mitä teeveestä kerran ulos tulee on julkista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu