mikä ***** Manki????

kuka se manki on... ei sennimistäoo

P.S. jenni on best
5781
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

,,,,,,,,,,,

Äänestä
  • eli "kolmikon" pätevin

    Äänestä

  • uus kattelija kirjoitti:

    eli "kolmikon" pätevin

    ,,,,,,,,,,,,

    Äänestä

  • ,,,,,,,,,,,,,, kirjoitti:

    ,,,,,,,,,,,,

    Mika kyllä hoitaa homman kotiin.
    Täytyy säästää itseään, kilpailu on pitkä.
    Antaa vaan muiden hillua siellä aikansa, ei ne kauaa jaksa.
    Mikan vuoro tulee kyllä.

    Äänestä

onko niin että..

manki-mika
kaki-kari
kake-kaarlo
mutta muut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uus kattelija kirjoitti:

kuka se manki on... ei sennimistäoo

P.S. jenni on best

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu