Apua Pappaskode

Minulla on Zoner-06. Onko siinnä automaattinen nokkaketjunkiristin,vai pitääkö viedä huoltopaikkaan kiristettäväksi?
2295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olin itsekkin sitä mieltä että myös Zonerissa on nokkaketjulla automaattinen kiristin... mutta jäin kuitenkin miettimään ja olin puhelin yhteydessä huoltoon ja siltä valaistiin Zonerissa olevan kuten muissakin saman konseptin koneissa AUTOMAATTINEN NOKKETJUNKIRISTIN

Äänestä
  • vaivannäöstä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hannele + kirjoitti:

Minulla on Zoner-06. Onko siinnä automaattinen nokkaketjunkiristin,vai pitääkö viedä huoltopaikkaan kiristettäväksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu