Ari lähtee melko varmasti sellanen on tunne ja Mika saa jäädä...
Ari lähtee...
20senttiä
81126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
suuri VÄÄRYYS!!
Kaikki kiintiöt vittuun tuolta, pitäs valita taloon oman persoonan takia eikä jonkun homouden takia. Ärsyttää...
Sinänsä ei vikaa äijässä, mutta systeemin takia pitää äänestää pois kiintiöhomo.
sinne valittu. Se paljasti vasta sitten kun Mira "paljasti" olevansa lesbo, että Ari on biseksuaali. Ei tuollaisia kysellä valitsemisen aikana.
Sinä taidat olla niitä jotka ovat tynnyrissä kasvaneet eivätkä tiedä muuta sanaa kuin homo. Hän on biseksuaali eikä mikään homo, helvetin homo, foobikko.
Juu ei varmaan hakuprosessissa tullut ilmi BeeBeen tuotantoryhmälle, ei varmasti...
Niin joo, ja joulupukki on olemassa.
Voi Aria kun ei sillä ollu sen vertaa pelisilmää että olisi jättänyt seksuaaliset suuntautumisensa omana tietona! Nyt mies-katsojat ja myös naisetkin haluavat äänestää Arin pois talosta ja heillä on siihen syynsä! Joten Ari pois vain tyhmyytensä takia... :)
Niinpä ei julkistaa henkilökohtaista tv:ssä...katsojat äänestää Arin poes...naisena aattelen Ari oli pirskatti sentään,niin ???
Ari saa lähtee!
30 prosenttia väestöstä on bi tai homo tai lesboseksuaaleja ja ne äänestää kaikki Aria.