Fireworks in Ass...

Huhhuh!

5

659

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • magician000

      Hei ei näitä viestejä oikeesti tänne sirkus/taikatemppujen keskustelupalstalle.
      Minua/Muista sirkusharrastajia tuskin kiinnostaa tarkistella muiden räjähtäneitä perseereikiä.

      -Kiitos

      • varoittelija...

        Extreme-temput KUULUVAT yleisön viihdyttämiseen. Myös tuolla kaverilla.... Valitettavasti en enää yrityksistäni huolimatta löytänyt sitä videota, jossa temppua valmisteltiin.

        Mikäli tämän palstan keskustelijat eivät kykene ymmärtämään, että minkä tahansa tempun tekeminen kuuluisuuden ja mahdollisesti rahan toivossa, on vaarallista ilman asianmukaista neuvontaa etenkin kun televisiokanavatkin tunkevat koteihimme koko ajan duudsoneita, törky-tv:ä ja muita sen tyyppisiä, ollaan harrastajien keskuudessa hakoteillä.

        Sen sijaan että haluat sensurointia palstalle, ryhdy mieluimmin paasaamaan perinteisten, moneen kertaan koettujen ja testattujen temppujen puolestapuhujaksi ja käytä tuontyyppisiä tehostekuvia sanojesi vakuudeksi.

        Tiedän mistä puhun, olen ollut suvelan sirkuksessa oppilaana nuorena ja tavannut tyyppejä, joiden mielestä duudsonien temput ovat cool.


      • magician000

        Voit selailla rauhallisesti tätä foorumia ja tarkastella montako persreikiä-käsittelevää aihetta löydät. En luokittele taiteeksi :P Hyh!


      • abc.,,.
        magician000 kirjoitti:

        Voit selailla rauhallisesti tätä foorumia ja tarkastella montako persreikiä-käsittelevää aihetta löydät. En luokittele taiteeksi :P Hyh!

        Taiteensa kullakin. Tässä on vaan kysymys ala arvoisesta taiteesta.


      • Varoittelija.
        magician000 kirjoitti:

        Voit selailla rauhallisesti tätä foorumia ja tarkastella montako persreikiä-käsittelevää aihetta löydät. En luokittele taiteeksi :P Hyh!

        Etkö ole edes lukutaitoinen?
        Katsohan uudestaan se edelleinen viestini. Missä muka mainitsin ko. temput taiteeksi?
        No niin, sitähän minäkin, en missään!
        Päin vastoin, olen edelleen sitä mieltä että tiedotusta typerien temppujen seurauksista on jatkossakin esitettävä ennenkuin niitä onnettomuuksia sattuu lisää.

        Mikäli tämäkään teksti ei mennyt sulla ihan perille asti, pyydä äitiäs lukemaan ja kertomnaan mistä tässä on kyse.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1488
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      22
      1292
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      121
      1175
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe