Pikku-kalle kaiveli muniaan ja tuijotti matematiikan opettaja Ellenin tissejä ja turpeita huulia, samassa yht´äkkiä ope kysyi Kallelta "pajonko tämä ynnäys tekee yhteensä ?", Pikku-Kalle peukaloi kikkeliään yhä ja vastasi "kaksi tissiä".
"Hah hah hhhaaaa", nauroi koko luokka.
"kaksi tissiä", on sillä puheet.
Ellenin unelma tissit
Vihreä sauna
3
2743
Vastaukset 3
- klassinen vastaus
-olisi ollut : yksitoista .
- vastauskaikkeenon42
no kolmeko niitä muka ois pitäny olla? D44
Kalle oli englannin tunnilla. Opettaja kysyi lauseen merkitystä suomeksi. Kun kukaan ei vastannut, hän hermostui ja kirjoitti sen talulle, mutta keskekaiken liitu putosi ja hän kumartui nostamaan sitä. Nyt Kalle viittasi. Ahaa, Kalle tietää. Voi mitkä pakarat. Opettaja punastui ja ajoi Kallen ulos luokasta, matkalla ovelle poika huikkaa tarkastajalle, Ei pidä kuiskata, ku ei tiiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182009- 1881543
- 1491477
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291176Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.244947- 113907
- 67762
- 26685
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i124665