Topfieled5100pvrc

Ostin Topfield5100 kaapeliversion, kovalevy hurisee jatkuvasti hieman häiritsevästi, onko ominaisuus vai vika?
2484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Boxi tallentaa muistiin katsomaasi kanavaa, eli pystyt "kelaamaan" taaksepäin (jos olet ollut samalla kanavalla)max 1h muistaakseni.

Tämän ominaisuuden saa myös pois käytöstä, mutta itse olen tykännyt siitä --> ohjelmaa voi alkaa katsomaan esim. 20min myöhässä, kun "kelaa" sen alkuun ja sitten "kelaa" mainokset pois!

Äänestä
  • eli se johtuu siitä kovon käyntiäänestä jos "katseluajan siirto" ominaisuus on käytössä eli ota se sieltä menun valikoista esiin ja poista käytöstä niin se kovo sammuu n.10mi kuluttua käynnistyksestä ja hiljenee täysin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Manxx kirjoitti:

Ostin Topfield5100 kaapeliversion, kovalevy hurisee jatkuvasti hieman häiritsevästi, onko ominaisuus vai vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu