Raahessa ketään? Vai oonko mä ainut...?
Raahessa
ketään...
8
1821
Vastaukset
- Paljon on
Varmasti on ja paljon. Harva pienellä paikkakunnalla haluaa kertoa kiinnostuksestaan miehiin (siis mies miehelle). Mieli tekee miestä, mutttei uskalla. Siinä on vaan se, että sitten vanhana kaduttaa. Kaikkialta Suomesta löytyy KOMEITA JA SEKSIKKÄITÄ MIEHIÄ.
- mahdollista
Kunpa olisit se kauppista käyvä tosi hyvännäköinen tyyppi
- lukiollakin
ois hyvännäkösiä...
- Anonyymi
Mistä Raahessa löytää miehiä miehelle?
Moi
- Anonyymi
Jos olisin nuori, menisin kauppikseen. Tapaa luovia business kavereita. Ekana tulee mieleen Brian Bonds ja Brent Corrigan.
- Anonyymi
Raahen homot nussii kovaa!
- Anonyymi
Helsingis kaik?
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203774
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243169En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322375- 922149
- 221990
- 261642
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411621- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021463Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424