ktm

http://motokeidas.com/KTM_125_EXC.htm

kun tuon ostaa kaupasta niin monenko ilometrin päästä sitä pitää huoltaa kuin mont kilsaa menee vaivatta??
3294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kilomerin

Äänestä

eka kirjotat ilometri ja sit kilomeri:)

Äänestä

Ehkä ei tollasta kannata ostaa jos ei tommosia perusasioita noista tiedä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kottarainenk kirjoitti:

http://motokeidas.com/KTM_125_EXC.htm

kun tuon ostaa kaupasta niin monenko ilometrin päästä sitä pitää huoltaa kuin mont kilsaa menee vaivatta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu