Miten ihmiset saa m*lk*n p*ll**n? Eikö r**k* ole pieni ja tähtäys vaikeaa. Huom: tämä ei ole vitsillä tehty.
Ihmeellistä
PRO-rap-artist
6673
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
eiköhän se luonnistu itestään.
Eiköhän se mene ihan itsestään, kun sen siihen kohtaan työntää. Tuskinpa kukaan sitä vahingossa mihinkään persreikään alkaa työntää.
Et voi olla tosissasi... Siinä ei ole mitään tähtäämistä, senkus vain mies sen peniksensä sinne emättimeen työntää. Eikä se reikäkään loppujen lopksi niin pieni ole. Ajattele, miten isoksi se venyy synnytyksessä.
..jollain on nyt ihmisen biologia pahasti hukassa.
voipi olla että tämä m*lkk* ei ole tarpeeksi valmis, eli kova.
taikka sitten että p*ll* on ensikertalainen eli vielä hieman tiukka jolloin pitää edetä varovasti ja rauhallisesti.
taikka että p*ll* ei ole tarpeeksi kostea jolloin voi sormella varovasti hieroa sitä taikka sitten käyttää siihen tarkoitettua liukastetta. ei saippuaa.
juuri näin.:D Ja niin, elekää nyt hyvät lapset ottako sitä telkkarin pornomanipulointia liian tosissaan, sitä seksiä ne yrittää työntää, mutta ei teidän tarvii sitä tosissaan ottaa, sitten vasta täysi-ikäisenä. :D
miten saa malkan pullaan? eikö rööki ole pieni ja ...
malkan? tarkoitit kai markan? joo kyllä se menee kun tunkee, ite tykkään työnnellä viiden markan kolikoita pulliin. tupakkaa en suosittele, jää paha maku taikinaan.