Antakaa Mikalle paljon plusääniä sunnuntaina.Ainut järkevä, joka ei tuollalailla kohella kun eilen nuo toiset. Ihan "pahaa" tekee katsoa kun noin komea mies menee hukkaan tuolla talossa. Suloisesti eilen noudatti isoveljen pyyntöä pitää bailut suht kunnossa, mutta toiset pilasi huonolla käytöksellään.
Mikalle plus ääniä!!!!!
Ihastunut neito
12727
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
kun on niin tylsä ,vaiks oiski komea?
Mika ei ole missään vaiheessa tylsä.Ennemmin katson Mikan käyttäytymistä kun noitten ääliömäisesti käyttäytyvien sikailua. Inhotti eilinen jakso ja paljon. Onneksi suomesta löytyy vielä paljon fiksuja Mikan kaltaisia miehiä. Usein joudun baarissa potkimaan pyllyyn tuollaisia kun luulevat itsestään liikaa ja että sekoilu on hauskaa.Hyiiiii......
Tylsä? Mikä sitten on hauskaa? Ai se, kun perheen isä USKALTAA nuolla kämppäkaverin nyyttejä. Tai se kun Hena ei ole saanut olla 20 sekuntiin äänessä, niin se vetää housut kinttuihin saadakseen huomion. Sekö on hauskaa, kun kaikki joka toinen sana on vittu ja mikrofonit kastuu? Huomaa kyllä sustakin, että taidat olla joku yh-äidin lapsi, jolla ei ole koskaan ollut muuta tarjolla kuin videopelejä ja Saarioisten lasagnea.
Enpä olekkaan mikään lapsi. Olen neljän lapsen mummi ja arvot elämässä jo kohdallaan, joten mietippä uudestaan asiaa jos minulle tuon kirjoituksenn osoitit.Uskomatonta.
Ei mummi kirjoita "Vitunko väliä". Aika tasoton idiootti olet isoäitinä, jos tuo on normaalia kielenkäyttöäsi. Eipä ole sinulla paljon annettavaa lapsenlapsillesi: ehkä voit opettaa tietysti jotakin 70-luvun alapääsanastoa. Onneksi tuleva lapsemme tulee saamaan hieman sivistyneemmät isovanhemmat, joilla on elämässä muutakin tekemistä kuin "ihannoida" rohkeita toistensa palleja nuolevia miehiä. Ja minä olen 26-vuotias, naimisissa oleva nainen!
Inhoan ylikaiken sellaista käyttäytymistä, mitä eilen oli. Miksi sekotat minut tuohon kakruun. Lopetin BB:n katsomisen eiliseen iltaan, koska siellä sikailtiin niin paljon, että oksetti. Toivon että opit tulkitsemaan oikein nämä kirjoitukset ja tulet sitten laukomaan noita mielipiteitäsi. Olen ollut mallina jo tuhansille lapsille ja olenhan vieläkin, kun olen lasten parissa työssä ja ylpeä omasta itsestäni kun olen pidetty ja rakastettu lasten seurassa.
Osoitin kritiikkini henkilölle, jonka otsikkona oli "vitunko väliä". Huomaat sen, kun seuraat palkkeja, etten osoittanut kritiikkiäni Mikan puolustajalle vaan tälle "vitunko väliä" -kirjoittajalle.
En sitten tiedä, kummalla kannalla olet: puolustatko Mikan fiksua käytöstä vai pidätkö häntä tylsänä. Saman nimimerkin käyttö auttaa paljon. Katsopa itse vielä tarkasti, kenelle olen vastannut.
Kenelle mummille sit tämän osoitit???????Toivottavasti tämä tulee oikeaan kohtaan. Minä en voi vaikuttaa siihen, mihin kohtaan tulee mikäkin kirjoitus ja minkä otsikon alle. TÄMÄ Tarkoitettu otsikon alle "hyvä hyvä" Että silleen.
vastaa kun seuraa viivaa, viestisi voi olla kuinka kaukana tahansa mutta viiva johtaa sylttytehtaalle, katsos kun kaikki ei sitä tajua, mutta älä välitä noista teinien kirjoituksista ;)
Mika on tunnevammainen, joka ei selvästikään osaa lukea toisten käyttäytymistä. Ei osaa ottaa kontaktia muihin, eikä ymmärrä/kykene lopettamaan kohellustaan, vaikka toiset sitä tosissaan ja vihaisena vaativat.
Tuollaiseen jos ihastut, tulet kärsimään!
Ja siksi rauhallinen ja flegmaattinen.
Toisin olisi ollut jos olisi ollut lupa luoda.
Mika POOOis!
Mika oli innoissaan kun oli tulossa bileet, kyllä naama venähti kun bb käski Mikan valvoa tilanetta ja selvisi että hän ei vois ottaa kunnolla viinaa.