Anttila.netissä on nyt tarjouksessa
Philips, Dtr2000 conax dvb-t digiboxi
99,90 €
norm. 199,00 €
http://www.netanttila.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=1444&searchTagName=hakutulos_pika&jspStoreDir=Anttila&shopId=10001&categoryId=10001&catalogId=1444&ddkey=Search
Kannattaako ostaa?
Onko parempia tarjouksia?
Edullisin ja paras digiboksi?
4
2013
Vastaukset
- cde3
Toi sun linkkis ei ole niitä helpoimpia naputella osoiteriville,varsinkin kun pitää vielä skrollata ruutua.No,kyllä tästä selvitään kunhan saadaan asiat selviksi.Mun täytyy nyt lähtee kahvin keittoon kun tulee yks likkaihminen kylään,äsken soitti tulevansa.Mä jatkan näitä jorinoita sitte kun se on lähteny.
- Linkkiä
Tarvii naputella, minulla ainakin toimii kertapainasulla ja menee Anttilaan.
Ihan puuttumatta itse asiaan huomauttaisin,että Anttilan normaalihinnat ovat täysin keinotekoisia. He nostavat tuotteen hinnan pariksi viikoksi ja sitten voivat myydä sitä alennuksella. Tällä annetaan kuluttajalle käsitys, että tuote olisi normaalisti kalliimpi ja siksi parempi kuin mitä hän olettaa.
- Peltipetteri
...sinulla ole hyviä tallennusvälineitä ennestään. Parasta varmaan hankkia sellainen, jossa on kiintolevy tallentamiseen. Silloin ei tarvitse enää pelata (ainakaan niin paljoa) nauhureiden ja muiden vimpaimien kanssa - helpottaa meinaan merkittävästi arkea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381319
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä38889Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad30633Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597- 14590
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26568- 24541
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30536Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17533Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17513