Ostatteko Parisin levyn, sen takia

koska se on parisin levy

Vai musiikin takia, yleensä ihmiset ostaa musiikin, musiikin takia eikä esittäjän.


minä olen miespuolinen ja voin sanoa teille teinikanoille ketä täällä varmasti paljon on, Paris ei oikeesti ole minkään näkönen
tässä on kaunis nainen; http://home.comcast.net/~ivychat/monica-bellucci.jpg

ja en ole belluccillekkään kateellinen vaikka myönnän, että hän on hyvännäkönen.
Jos joku on hyvännäköinen se ei tarkota, että ne ketä pitää sitä hyvännäkösenä olis kateellisia sille niinkun te ilmeisesti moni luulette, jos nyt joku sanoo parisia rumaksi älkää heti luulko, että se ketä niin sanoo olis kateellinen parisin ulkonäöstä, hän vaan toteaa mikä on totuus.

voin kyllä myöntää, että rehellisesti olen kateellinen hänen rahoilleen mutta en sen takia vihaa hänen musiikkiaan tai mitään muutakaan hänessä.

11

886

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • enkä osta

      En kummankaan takia. Stars are blind on ihan ok biisi jos vaikka autossa radiosta kuuntelee, mutta äänihän on saatu kuulostamaan sointuvalta vain nykytekniikan ansiosta. Kuten Paris itsekin oli itkenyt ettei olisi arvannut että se kuulostaa niin hyvältä, no ei varmaan kuulostakaan oikeasti, mutta tekniikan avulla kyllä. Ei sillä oikeasti ole mikään hyvä ääni. Tässä lista hyvistä äänistä, äänistä jotka on aitoja, joilla pystyy mihin vaan:
      Celine Dion, Lara Fabian, Christina Aguilera, Helen Segara jne. Sellaset kähisijät kuten Brtineykin niin...öö..vaan ´hyvät kappaleet ja studio pelastaa ne. Enkä sanoisi että kuvassa oleva nainenkaan olisi niin kaunis. Onhan se trimmattu ja laitettu, mutta itse arvostan eniten suomalaista kaunista naista, joka ei ole ruskettunut, vaalea tukka ja runsaat muodot. Ei nyt tarvitse olla mitkään c-utareet, vaan ihan nätit tissit kunhan pylly on leveä, eli terveen näköinen nainen. Paris kammottaa minua, sehän on kuin olisi luuranko puettu nahkoihin ja ihmisten vaatteisiin. Hyi sentään, ei keppi nousisi vaikka väkisin yrittäisin.

    • daa!

      Tietenkin musiikin takia :D

      Minusta olisi mukavaa, jos makuasioista ei esiteltäisi "totuuksia". Sinusta Bellucci on kaunein, mutta ei kauneimmasta voi sanoa mitään absoluuttista totuutta.

    • juupas eipäs

      joopajoo vai kaunis toi m.bellucci hohhoijjaa...on toi sellanen tusinakasvo että noita on pilvin pimein tuolla kaupungin kaduilla...tollanen tumma tusinakasvo joita tosiaan on paljo joka puolella...ei oo mitään erikoista tossa naises...ei pidä omia mielipiteitään esittää tosiaankaan totuuksina...ajattele ite..

      • Huume-Somali

        Vai ei kaunis ole Monica voi herrajumala taitaa edellisen kommentin esittäjä olla kateellinen tyypillinen lyhyt jalkanen tasapaksu suomi-lehmä


      • sua raasua
        Huume-Somali kirjoitti:

        Vai ei kaunis ole Monica voi herrajumala taitaa edellisen kommentin esittäjä olla kateellinen tyypillinen lyhyt jalkanen tasapaksu suomi-lehmä

        Entä jos se olikin äijänköriläs???
        Ei sun raasun maku ole mikään absoluuttinen totuus....


      • ceramoi
        sua raasua kirjoitti:

        Entä jos se olikin äijänköriläs???
        Ei sun raasun maku ole mikään absoluuttinen totuus....

        Monica on todella upea ilmestys varsinkin verrattuna tuohon poikavartaloiseen leveänaamaan.


    • paras``

      Heippa! Tota toi nainen tossa kuvassa ei kylä tosiaan ole kauneinta mitä voi olla. ei vedä vertojaan parisille vaikka on myönnettävä että "paremmankin" näkösiä naisia on. Mutta tämä on tietysti mun mielipide että se nainen kuvassa on keskinkertainen :)

    • Alkuperänen

      ole sanoa, että monica on kaikkien mielestä kaunein, etteks te osaa lukea? vaan se, että jos en tykkää parisin ulkonäöstä ei tarkota, että olisin hänelle kateellinen siitä , niinkun jotkut täällä näköjään luulee.. YMMÄRRÄTTEKÖS LAPSUKAISET

      Pidän siis monicaa kauniin enkä ole kateellinen hänelle, tämä siis kertoo, että jos minä pidän jotain kauniina en todellakaan yleensä ole kateellinen hänelle, eikä ketään muukaan ole yleensä kateellinen sille ketä pitää hyvännäkösenä, poikkeuksena tytöt.



      Noh jatkan kysymällä luulettekos, että ketään poika/mies pitää parisia minään verrattuna monicaan?

      • BULLdog

        Ei nää pennut täällä tajua, ovat yhtä fiksuja kuin idolinsa nähtävästi. Kuka vaan nainen päihittäisi Parisin mennen tullen, oli sitten kyseessä äly tai ulkonäkö.


      • nettikizu
        BULLdog kirjoitti:

        Ei nää pennut täällä tajua, ovat yhtä fiksuja kuin idolinsa nähtävästi. Kuka vaan nainen päihittäisi Parisin mennen tullen, oli sitten kyseessä äly tai ulkonäkö.

        Onkohan totta, että useimmat haukkuvat Parisin musiikin lyttyyn, koska laulajana on PARIS?


      • PARIS ON BRANDI
        nettikizu kirjoitti:

        Onkohan totta, että useimmat haukkuvat Parisin musiikin lyttyyn, koska laulajana on PARIS?

        Jotku tosiaankin tuomitsee vaikkei ole kuulleet sanaakaan musiikista, stars are blid on hyvä kipale minun mielestä, tykkään melodiasta, mutta totta on että kuka vain LAULAJA voisi tehdä vastaavanlaisen kappaleen, paris on keksinyt tavan tehdä sikana rahaa ja muut tavalliset tavikst sitten täällä kateilee. Omkohan kukaan tietoinen mitä brandi tarkoittaa?? VArsinkin henkilöbrandit tulevat nousemaan esille nyt ja tulevaisuudessa. Paris on tehnyt itsestään brandin tekemällä kaikkea mahdollista maan´ja taivaan välilä ja tienaa sillä!! Älkää kateilko kun ette tiedä markkinoinista mitään!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      34
      2186
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      49
      1777
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      122
      1631
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1336
    5. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      53
      1054
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      1018
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      915
    8. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      54
      837
    9. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      102
      811
    10. Nähdäänkö me ensi

      Viikolla jossain?
      Ikävä
      61
      793
    Aihe