Nyt kaikki äkkiä tälle sivulle
http://iwad.vuodatus.net
Siellä siaitsee nettilehti iwan't dog
joka kaipaa kipeästi toimittajia
Sivuilta löytyy ohjeet siihen miten voi ryhtyä toimittajaksi ja mitä vaatimuksia siihen liittyy
Kaikki kiinnostuneet siis sinne
http://iwad.vuodatus.net
Siellä siaitsee nettilehti iwan't dog
joka kaipaa kipeästi toimittajia
Sivuilta löytyy ohjeet siihen miten voi ryhtyä toimittajaksi ja mitä vaatimuksia siihen liittyy
Kaikki kiinnostuneet siis sinne
Vastaukset 6
Vanhimmat
"Netti lehti i wan't dog hakee itselleen toimittajia .Aluksi otan ainakin 3 toimittajaa.Toimittajien pitää tietää koirista ja olla enintään yksitoista vuotiaita.Hakemuksen teko tapahtuu seuraavasti."
Eli "toimittajaksi" pääsee alle 11-vuotiaat !!!heh heh...varmaan tulee tasokasta tekstiä tollaislta nassikoilta. Kirjoitusvirheineen !
I wont a dog !
minusta on hienoa jos lapsilla on muutakin tekemistä kuin pelata pleikkaria ja räplätä barbie sivustoja,onneksi sinä olit tietysti 11 vuotiaana jo täydellinen.
sun kirjoitusvirheet kuten "tollaislta " ja wont?Mikä ihmeen wont?want on oikea sana =)
http://www.ilmainensanakirja.fi/?Q2=&Q=want&P=12
WAN'T??
Won't?
Want?
Want not?? - don't want
No juu. Vinkiksi sulle jos itse olet tuon blogisivun pitäjä. Parempi "lehti" tulee ehkä jos käyttää jotain muuta palvelua kuin blogia. Vaikka enemmän kotisivun tyyppinen juttu, kuten freewebs. Mutta tämä oli vain mun mielipide. Lykkyä vaan.
hyvä juttu! En nyt katsonut tarkasti, todella nuori on siis tämä "päätoimittaja". :) Ihan upea idea kyllä, ei muuta kuin kehittämään.
Pst. Siellä luki jotain "kuukauden rotu tänään on...", mulle tuli siitä mieleen että no entäs huomenna! Älä kirjoita "tänään", kirjoita mielummin vaikka syyskuussa. Jos joka päivä vaihdat, niin sitten se on Päivän rotu.
Älkää välittäkö tästä viestistä sillä kyseiset sivut lopetettiin tänään.Kiitos kumminkin