Osaisko kukaan vastata kuinka kauan kestää 19 vuotiaiden hyökkääjien kehitys hyvästä erinomaiseen? Minulla on kelvollinen valmentaja ja 2 apuvalmentajaa. On tässä jo kuukausi vedetty samaa rataa... vastatkaa!!!!!!!!!!!!
Pelaajan kehitys
10
891
Vastaukset
- Nimetön
Yksikin huutomerkki riittää, kokeile uudelleen...
- palttiarallaa
Veikkaisin 9-11 viikkoa.
- muuten
kun ostin hyökkääjäni ne olivat kelvollisia ja ne kehittyivät kuukaudessa hyviksi miten siitä eteenpäin voi viedä 11 viikkoa?!
- kyseessä...
etootosissas.
- .jeppe.
ne sun hyökit on todenäköisesti saanu edellisissä joukkueissaan juuri sopivasti hyökkääjä treeniä eli jääny sen kuukauden verran seuraavasta askelmasta.
Tai sit jos ne on ollu junnu nostoja, niiden treenit voi olla miten vain. Lähellä tason vaihdetta tai kauakan.. u know ? - luepa tämä
.jeppe. kirjoitti:
ne sun hyökit on todenäköisesti saanu edellisissä joukkueissaan juuri sopivasti hyökkääjä treeniä eli jääny sen kuukauden verran seuraavasta askelmasta.
Tai sit jos ne on ollu junnu nostoja, niiden treenit voi olla miten vain. Lähellä tason vaihdetta tai kauakan.. u know ?EIHÄN se pelaaja kehity nopeasti jos on vain 2 apukoutsia, PALKKAA niin että on 9 apuvalmentajaa ja 1 maalivahtivalmentaja
(tai 8-2)... sitten pitäs mennä jotain 8 viikkoa treenin alusta
- oisko näin parempi?
Mee tänne http://www.hattrickorganizer.de/ ja lataa sieltä toi hattrick organiser ni se auttaa sua näkemään sun joukkuees ja näät mitkä pelaajat pelaa milläkin paikalla parhaiten, sun tarvii ladata vaan toi ohjelma.
- menee
latasin tuon ohjelman ja nyt mulla on se mutta miten sen saa käyntiin?
- llol1
miten on mahollista että pelaajani saa harjoitusta kaksi kertaa viikon aikana kummastakin pelistä vaikka ei pelaa kuin ystävyysottelussa?
Viikko Ikä TSI Kunto Kest. Uskoll. Kok. Loukk. Paikka Tähdet
8Sarjaottelu 19 (23) 1 100 6 - 9 2 - - -
8Ystävyysottelu 19 (19) 920 5 5 8 2 - H (90') ** - b b
7Sarjaottelu 19 (16) 850 5 - 8 2 Kolhiintunut - -
7Ystävyysottelu 19 (13) 720 5 - 8 2 Loukkaantunut 1 - -
6Sarjaottelu 19 (9) 650 5 - 8 2 Loukkaantunut 2 - -
6Ystävyysottelu (Cup-säännöt) 19 (6) 770 4 5 7 2 Loukkaantunut 3 H (29') **
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043364
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201913- 691896
- 381847
- 211731
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341429Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91339- 481337