Railakasta ja antoisaa uutta vuotta 2003

aatu vaan toivottelee kaikille tutuille ja tuntemattomille 50 sättiläisille, onnea, terveyttä, rauhaa ja rakkauttakii.....ja ollaas riitelemättä ens vuonna.....ainaskii vähemmän!!
HAPPY NEW YEAR - GOTT NYTT ÅR 2003
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiitos samoin Aatulle, eikä mikään "vaan".

Ollaan omia itsejämme, tappelukset piristää.
Tavataan ensi vuonna.

Äänestä

*Hissikuilusta smack* ;) Napakymppi. Gott nytt år.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aatu vaan kirjoitti:

aatu vaan toivottelee kaikille tutuille ja tuntemattomille 50 sättiläisille, onnea, terveyttä, rauhaa ja rakkauttakii.....ja ollaas riitelemättä ens vuonna.....ainaskii vähemmän!!
HAPPY NEW YEAR - GOTT NYTT ÅR 2003

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu