onko kokemuksia walhalla hotellista/bungaloveista?
ingles/walhalla
jenshtu
6567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen ollut ko. hotellissa kaksi kertaa viikon pätkän ja suurempaa valittamista ei ole. Rantaan ja illan/yön menopaikoille on kohtuullinen matka, uima-allas kelvollinen ja liikenteen tai diskojen meteli ei häiritsi yöunia, vaikka ei sinne tietty nukkumaan ole menty. Aamiaispöydän puute on pieni miinus, jos ei itse viitsi raahata kaupasta eväitä. Itse poikkesimme Buenos Airesissa Jumbon vieressä syömämässä 5 eurolla tukevan aamiaisen liki joka päivä. Huoneet ovat hieman kuluneet, mutta senhän tietää kun kyse on
kolmen tähden apartementosista.
Hyvää matkaa
Tultiin juuri sieltä ja aiotaan mennä vielä uudestaan. En keksi isompaa valittamista vaikka eläkeläinen olenkin.
Mukavaa että joku on tyytyväinenkin johonkin, täällä valittajia kyllä riittää.
Olitteko hotellin-,vai bungalovien puolella.Olen asunut bungalovissa Walhallassa ja pidin muutamista jutuista,kuten siitä ,että bungalovissa on kaksi WC:tä,oma sisäänkäynti EE:UU,kadun portista,josta lyhyt matka Sandia ostarille.
Oltiin sellaisessa huoneistossa. Nyt alkoi taas ankara säästäminen, josko sitä ens talvena taas pääsis hetkeksi pois. Tai sitten seuraavana. Hyvää kevättä kaikille!
Oltiin pari vuotta sitten huoneistossa. Vallan mieluusti mentäisiin uudestaankin. Ihan kivalla paikalla, isot huoneistot, ihan hyvä kalustus ja mm. peitoissa pussilakanat, ei päällyslakana kiedoudu yöllä kaulan ympäri.
Silloin sai aamiaista allasbaarista, samoin pitsaa ja muuta purtavaa.