Katsoitteko?

Winxin tänään?Se oli hyvä:)
7262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

joo..katsoin...oli ihan jees, helian ääni oli aika miehekään sexy ;) se saa mun pisteet kyllä.
Pitää katsoa myös ensi jakso, siinähän Diaspro tulee taas esille.

Äänestä
  • kyseinen sarja ei ole enään minun makuuni

    Äänestä

Joo oliha se iha hyvä en vaa tajua tota Tecnan pelleilyä.

Äänestä
  • Alko vähän naurattaa ku ne öykkärit hyökkäs Laylan kimppuun... Ja sit siin oli Layla lapsena ja Anne... Oli tosi hyvä

    Äänestä

Joo katoinhan mä winxin kun se tuli...ja ei ollu muutakaan tekemistä siihen aikaan. mut ei se tod. ollu mikään hyvä. koko jakso oli ihan surkee. Bratz on monta kertaa parempi ku joku winx.

Äänestä

Joo, katoin.
ihan hyvä jakso.
Seuraavassa jaksossa on TAAS se typerä Diaspro.
:(
Anteeks, nyt,
mut mä inhoan syvästi Diasproa.

Onneks Sky tykkää Bloomista. :)

Äänestä
  • Mä ennen en tykänny Diasprost mut mun mielest se on nykyään kiva ja bloomki on ihan ok, mut Diaspro on kivempi ja Sky on ihan tyhmä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


winxbest kirjoitti:

Winxin tänään?Se oli hyvä:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu