Tämä paikka on täynnä jotain pissiksiä jotka inisevät siitä, että paris on huippu ja paras ym. ym..
Kannattaisiko tutustua vähän itse myös persoonaan eikä niihin iänikuisiin kuviin ja seiskan kirjoituksiin joita te wannabe -aikuiset luette?
Ensinnäkään Paris Hilton ei ole koskaan tehnyt ns. "raskasta" työtä, niinkuin te täällä väitätte. Hahahaha, voi että kun tuo niin nauratti! Te esiteini/pissikset ette edes tiedä mitä kunnon työ on. Työ on sitä että raadetaan ja rehkitään 8 tuntia päivässä, 56 tuntia viikossa! Työ ei ole bilettämistä ja vanhempien rahoilla elämistä.
Joten älkääpä enään selitelkö tuota tyhjää paskaa, Ensinnäkään Paris on ehkä teitäkin tyhmempi (Kun kysyttiin yksinkertaisia kysymyksiä niin ei tiennyt niistä puoltakaan). Esim. Mikä tämä on (mies näytti kuvaa paistinlastasta) heheh.. ja lopun varmaan tiedättekin. Varmasti yleistietotaso on huonompi kuin kuvittelettekaan.
Ja vielä.. HAHAHAHaha, turha teidän on olla mitään wannabe -pariseja, olette jo valmiiksi vajonnut niin syvälle että tukehdutte vielä jonain päivänä omaan paskaanne! Saatanan pissi-fani teini parisit, koittakaa nyt tajuta että kyseessä on vain ruma/tyhmä kana joka ei tajua mistään mitään.
Voi vee..
9
822
Vastaukset
- olkehyve
Suomen Psykologiliitto
Puhelin 09-6122 9122
Telefaksi 09-6122 9161
Tuolta saat apua henkisissä ongelmissasi. - urkur pete
Aivan loistava kommentti. Ole samaa mieltä näistä Paris Hiltoneista ja muusta MTV paskasta
- justiinsa
mikä tän keskustelupalstan keski-ikä on? 12-15? lapset hei... menkää ihan oikeesti kouluun.
- BULLdog
Mahtaa vanhemmat olla teistä ylpeitä..idolina Paris Hilton joka on tunnettu lähinnä isinsä rahoista, älykkyydestään ja kotipornovideostaan.
- mongerra paskaa
BULLdog kirjoitti:
Mahtaa vanhemmat olla teistä ylpeitä..idolina Paris Hilton joka on tunnettu lähinnä isinsä rahoista, älykkyydestään ja kotipornovideostaan.
Paris on ihana huora (omasta mielestäänkin), jonka videonpätkiä on mukava katsella työpäivän lomassa.
Mitäs sinulla on minulle tarjota? - Parisin ihailija...
mongerra paskaa kirjoitti:
Paris on ihana huora (omasta mielestäänkin), jonka videonpätkiä on mukava katsella työpäivän lomassa.
Mitäs sinulla on minulle tarjota?Hyvin puhuttu
- kannattaisi
tutustua ensin persoonaan ennen kun haukkuu. Mistä tiedät ettei ne puheet Parisin tyhmyydestäkin olisi lehdistön keksimää. Mieti ensin mitä kirjoitat ettet syyllisty itse siihen mistä valitat.
- uiuiui-
Eiköhän neidin tempaukset kerro jo jotakin älykkyydestä. Tyhmä kuin aasi, tosin tämä saattoi olla loukkaus kaikkia aaseja kohtaan. Nöyrin anteeksipyyntöni niille.
- äly hoi
totta puhut, kyllä on sairas maailma ku tollaset perkeleen huorat saa laulaa ja luulee vielä osaavansa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 245172
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r34607- 1031392
Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1361350Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121220- 931104
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike211014viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168885En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61833- 37799